Veteranii Let's Dance, intermediarii 2 de marti si joi (Gr4) | Page 6 | Comunitatea Let's Dance

Veteranii Let's Dance, intermediarii 2 de marti si joi (Gr4)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
:hello2: Felicitari colegilor nostri atat de curajosi...si foaaaaaaaaaaarte frumosi pe ringul de dans!!!!!

si tot multumiri... colegelor noastre vesele, care au fotografiat si au filmat tot!!!

.. ups...erau si baieti...
:wink: si lor le multumim, nu-i asa?
 
si tie felicitari, ca i-ai/ne-ai "chinuit" cu folos.... :wink:
 
Poate-mi povestiti si mie cate ceva .....
Eu n-am putut ajunge incruntat Cine a castigat pana la urma
marele concurs?

Presupun ca toti ..... :geek:
 
.. am castigat noi, cei de pe margine .. ca i-am privit .. :bounce: :bounce:


:wink: .. eeei...au fost ceva "varfuri" ... dar tinand cont de efortul depus de fiecare dintre cei care au dansat...(mai mult ca sigur cu repetitii printre birouri..sau pe acasa pe la unii...pe la altii...).. nu am putea fi obiectivi...zic eu...

Imi pare rau ca nu s-a mai format grupa noastra, "grupa elefantilor",...poate reusim sa ne mai adunam la un moment dat.... (se stiu ei, nostalgicii)...

in schimb... foarte frumoasa si interesanta mobilizarea celorlalte grupe .. felicitari!
 
Si mie mi-a parut rau ca nu s-a mai format
grupa elefantilor incruntat
 
Din cate am observat la ultima ora de curs erau destui "elefanti" zambet doritori sa se alature din nou acestei grupe,la urmatoarea perioada de inscriere...mai vedem ...
 
Daca imi aduc bine aminte erau vreo 6 perechi (nu am vorbit eu cu toti, dar au vorbit unii cu altii) care ziceau ca "intentioneaza" sa revina la urmatoarea perioada de inscrieri...

Oricum sigur o sa fie multi doritori la urmatoarele inscrieri tinand cont ca acum sunt mai multe grupe de intermediari 1.

zambet
 
Unul din elefanti intreaba,asa....retoric:
Pozele din acel "concurs de maiestrie" :smt002 vor fi oare pe site pina la urmatoarea glaciatiune?
 
.. mai sunt elefanti pe aici???

... ce ma bucur.... :bounce: :bounce:

Citesc in fiecare zi ceea ce scrie gasca letsdance pe forum...dar ma gandeam ca elefantii vor mai aparea doar la infiintarea urmatoarelor grupe.....

pe unde mai sunteti dragilor????

:hello2:
 
Suntem fiecare pe la casa lui.
Si eu citesc mereu forumul sa vad ce se mai intampla la Let's Dance si sunt invidioasa pe cei de acolo :geek:
Sper sa incepem si noi cat mai curand din nou cursurile.
 
salutari veterani!! :hello2:

voua nu va este dor de o grupa de intermediari....??

nu credeti ca e timpul sa luam masuri??? :wink: :wink:

.. m-am saturat sa tot citesc forumul..si atat....

S. ai vreo idee??? :bounce: :bounce:
 
:bounce: :bounce: :bounce:

il urmariiiiiiimmmmmm....ce credeai????

multumim de vesti,
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus