"Iesiri in Oras Let's Dance" - Versiunea 1.0 | Page 35 | Comunitatea Let's Dance

"Iesiri in Oras Let's Dance" - Versiunea 1.0

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Mai, ce spaniol?!
Eu nu stiu despre ce este vorba
:oops: De data asta ce mi-a scapat?
 
zambet_larg Nu erai in salsa atunci.. am ajuns eu cu steliana intr-o vineri fff devreme.. si dupa un dans mai traumatizant cu un tip pe salsa.. am dansat cu un spaniol... o salsa.. si o bachata... A avut bafta ca nu il cunosteam pentru ca eu sunt specializata pe incepatori.. la tipii care stiu sa danseze eu cam fac mofturi.. mi-e ca nu ma descurc.. :geek: si i-as refuza.. dar nu pot zambet_larg

Ma rog, eu am dansat cu spaniolul respectiv.. si a fost .. super ok.. ca sa ma exprim asa.. (facea el niste figuri pe acolo la bachata.. si declaratii pe melodia respectiva :smt082) O experienta fericita pentru o incepatoare zambet_larg De acum in fiecare vineri ma uit poate il mai prind.. :smt082
 
Pentru ca a trecut ceva vreme de cand nu am mai iesit impreuna, m-am gandit sa mergem sambata , 12 mai , in Becker Brau Live.
" Vineri, 27 aprilie s-a lansat la apă, sau mai bine zis la bere, BECKER BRAÜ LIVE MUSIC, cel mai mare şi mai tare club de live din România. Aflat în fosta locaţie a clubului "Why Not- Escape" din Strada Turturelelor nr. 11, BECKER BRAÜ LIVE MUSIC a schimbat total vechiul profil al clubului, devenind o locaţie de tip Premium, cu evenimente live de gen Music Club sau Coyote Ugly.
Clubul se bucură de cele mai noi sisteme de sunet şi lumină de la noi din ţară, sisteme ce permit relizarea unor spectacole de excepţie."
Canta CRISTIAN BECKER & A S H A .

Ultima rezervare este pentru ora 20 30 si costa 10 ron de persoana.

Daca vrem sa mergem ar trebui facute rezervari maine , so , daca sunteti interesati astept un mail (muni7didi@yahoo.com) de la voi pana maine ora 15.
 
Petruta a spus:
zambet_larg eu sunt specializata pe incepatori.. la tipii care stiu sa danseze eu cam fac mofturi.. mi-e ca nu ma descurc.. :geek: si i-as refuza.. dar nu pot zambet_larg
:smt082

Ma supar daca mai faci "mofturi" la cei care stiu sa danseze ..... Te descurci foarte bine, "experienta" cu spaniolul ti-a demonstrat-o ...

:geek: Imagineaza-ti ca toti sunt spanioli si nu vei mai putea face mofturi zambet_larg
 
Nu mai fac mofturi de acum.. promit facuochiul nu de alta, dar am observat si eu beneficiile de a dansa cu tipi care sunt avansati in ale dansului (atata timp cat se prind ca eu mai gresesc.. si toti s-au prins pana acum :geek: cu o singura exceptie.. dar nu imi fac probleme.. s-a invatat minte sa nu ma mai invite la dans :smt082 )

Asta nu inseamna ca baietzii nostri sunt mai prejos.. Bineinteles ca mai incepe unul cate o figura noua.. si raman masca.. nu putine au fost datile in care am invatat de la ei :smt058

Cat priveste iesirea de sambata, desi ma gandeam si eu ca de mult nu am mai iesit... (daca nu punem la socoteala, filmul+salsa de duminica trecuta zambet ).. nu reusesc sa ajung.. Data viitoare.. promit.. nu mai chiulesc.. :geek:
 
Iar duminica ar fi fain sa mergem la un film, nu? :flower:

Propun " Gasca nebuna" , duminica, 13 mai, ora 20, Movieplex.

Pentru film aveti mai mult timp de gandire. Adica pana sambata seara, sa zicem , ora 18.
Ce spuneti? zambet Bineinteles, astept confirmari tot in mail :compress:
 
Petruta, cam chiulesti.

Sa zicem ca de data asta ai absenta motivata, dar data viitoare nu mai ai scapare. Si cum data viitoare e, duminica .... :flower:
 
La film ma bag si eu.. dupa un weekend de studiu,.. merge un film.. am citit prezentarea deci suna fffff bine.. deci me in zambet (trebuie sa renunt la forumul asta... tot ma chinui sa ma apuc de o traducere si diana ma tot ademeneste cu tot felul de iesiri.. cum sa apas eu pe x-uletzul ala mic din coltul ferestrei.. nu ar fi o crima? zambet_larg)

Later edit: sa se uite cineva la orele la care au fost trimise mesajele.. eu si di scriem in acelasi timp... nici nu am timp sa scriu un mesaj ca di a trimis altul si vice versa zambet_larg zambet_larg
 
Auzi tu , x-ulete zambet Nici un x.
Acum ca ai zis ca vii la film, te las in pace. zambet Fugi la treaba, dupa aceea dai vina pe mine.
 
Di, suntem de acord cu iesirile propuse, dar sambata este 12 mai si duminica 13 mai, deci...?
 
Ups, am probleme de calcul, hardul e un pic stricat , :colors:

Corectez acum, mercic, :flower:

Dar raspunde si pe mail :geek:
 
Din pacate, sambata nu va pot insoti. Se pare ca lucrez. Dar duminica vin. :p
 
Lucrezi sambata seara? :geek:
 
Nu lucrez seara. Dar o sa fie o zi plina, asa ca prefer sa stau acasa. Ramane doar pentru duminica.
 
Sambata, 12 mai, ora 20 30 ne vedem in Becker Brau Live.

Rezervarea este facuta pe numele David Virgil ( :geek: ptr . Sorin)

So, see you tomorrow. :flower:
 
Becker Brau live se afla în fosta locaţie a clubului "Why Not- Escape" din Strada Turturelelor nr. 11 , NU este vorba de Beraria Germana din Calea Rahovei.
 
Am facut rezervari la film.

Filmul incepe la ora 20, la Moviplex, Mall Plaza

Biletul este 20 de ron si trebuie achitat cu 60 de minute inainte de inceperea spectacolului., asa ca o sa ne intalnim la ora 19 , in fata cinematografului.

Daca intervine ceva si numai puteti ajunge, va rog sa ma anuntati, sa anulez rezervarea.

Pupici si ne vedem diseara :flower:
 
Sa imi spuneti si mie cum a fost filmul incruntat Sry ca nu am mai ajuns...din motive mai mult decat obiective zambet Data viitoare nu mai chiulesc... (parca am mai zis asta o data.. rusine sa imi fie :oops: )
 
si noua ne pare rau ca nu ai putut venii... incruntat ...

filmul a fost really funny.....

mie chiar mi-a placut...ce pot sa zic...inca o iesire la care daca nu as fi mers...sigur as fi regretat-o...

and now to go back to work...

O zi buna...take care...and...

va pupa fata...
 
Pacat ca nu ai reusit sa ajungi, Petruta.

Si mie mi-a placut filmul, nu am mai ras de mult asa mult la un film. zambet

Am revazut persoane care imi sunt dragi pe care nu le vazusem de ceva vreme, am avut si o reprezentanta a bobocilor, de la grupa 4, careia i-a placut cu noi, so, inca o iesire reusita. :flower:

Aaa, si sa nu uit de cireasa de pe tort, l-am cunoscut (in sfarsit) pe Mihai Petre. :bounce: :bounce: :bounce:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus