"Ia zi, printeso ... Iesim diseara la un film?" :) | Comunitatea Let's Dance

"Ia zi, printeso ... Iesim diseara la un film?" :)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

cammie

Scriu repejor, ca o Gazelă
Fost cursant Let's Dance
Fost instructor Let's Dance
Fetelor,

De astazi avem un nou forum pentru trancaneala zambet_larg zambet_larg

Ne vedem maine, la fantana de la Universitate, at 12 sharp ! :p :p

O seara dulce!
 
Yuppy !!........... avem alt subiect ......... zambet_larg . Pentru noi...... numai pentru noi........ noi toti (adica noi toate zambet_larg ).........

See u tomorrow ...... all of you ......... zambet_larg

bye.
 
he he zambet_larg That's the spirit ! :p
 
hop si eu cu..

Deja devenea iritant tot elitismul si exclusivismul asta: locul vostru, intalnirea voastra, planurile voastre... Iata ca este si EU aici ! Va provoc zambet

:twisted:
 
Auuch !!!

Like Now ?? :roll: Sunt numai ochi si ... ochii sunt atintiti in calculator ... cam asa :shock: ... desi unii sunt inca la munca ... te ascultam !

:wink: :p
 
cin' sa fie, cin' sa fie...

Iar la birou la ora asta.. si uite cat dezmatz, ai umplut tot formulul - mai ales cu idei din acestea sexiste de discriminare :p
Este clar ca e nevoie de supraveghere, cine stie ce poate iesi ?! 8)

logic, nu ?
 
waww ... "idei sexiste" ... nu recunosc nimic :oops:

zambet_larg zambet_larg

bine ... bine ...

eu imi risc aici meseria, si tu nu zici nimic concret ... fi barbat !! :p :p

inca un pic, si-mi voi odihnii ochii !

ne chat-uim mai tarzior, okei?

see ya zambet_larg
 
a fi sau a nu fi...

EI bine, pentru ca insisti.. voi fi barbat zambet Na ca am zis-o si pe asta....

femeile, ce fac din noi....
 
Inca ceva, inainte sa dau bir cu fugitii ... de la serviciu, desigur :p :p

Ar trebui sa-mi caut un avocat ? Auzi, domn'le ... discriminare ? ...eu !?
 
zambet_larg zambet_larg zambet_larg
 
Nowismine, dragule, am sentimentul ca te-ai ratacit putin pe forum zambet_larg .... Ai nimerit aici, la NOI, cele importante ...... Ia da-mi mie manutza sa te indrum pe meleaguri mai familiare! :wink: ....

Hai, curaj ! ..... si .... click ... http://forum.letsdance.ro/viewtopic.php?t=70
zambet_larg zambet_larg zambet_larg

Eh, acuma nu te simti mai bine, mai in siguranta ?! zambet_larg
 
Whew !!! Am facut-o si pe asta zambet_larg zambet_larg nu credeam ca o sa-mi placa asa mult bowling-ul!

Au fost doua meciuri luuungi, mai lungi decat rezervarea :wink: ... laureatele au fost, pe rand, andreea si bia ...Congrats !!!! Eu m-am multumit cu un loc doi :p dar astept cu nerabdare sa-i dam reload acestei intalniri ! A fost frumos, nu fetelor ?

Daca tara cere razboi, atunci razboi sa fie :p :p :p
Cu mingi de bowling sa ne batem, in role sa ne intrecem, la fotbal sa va mituim sau in pasi de dans sa va cucerim zambet_larg zambet_larg zambet_larg

..........,
Cami
 
A fost super! Ne-am simtit f. bine...asa ca pt. cei(mai bine zis cele:p) care n-ati venit...nu stiti ce-ati pierdut zambet_larg. Dar...fiti linistite...vor mai fi ocazii. Si le rog pe castigatoare, respectiv Andreea si Bia, sa ma ajute si pe mine data viitoare :p.
 
Chiar ca a fost suuuuuper!
Pentru mine a fost de doua ori mai frumos... zambet_larg :wink:

Sper sa nu le fi suparat prea tare pe "adversare"... Fetelor ma luati si data viitoare, da?... Va rooooog!


PS: Alina, te-as ajuta cu cea mai mare placere... numai ca eu una habar n-am cum am facut... :oops: zambet_larg
 
:wink: zambet_larg Bine-nteles ca te luam cu noi si datile viitoare ... si asta nu pentru ca ne bati mar zambet_larg ci pentru ca esti tare haioasa cand arunci bilele ... sariturile alea sunt bestiale zambet_larg zambet_larg zambet_larg
 
Hai mai ca n-am sarit decat la ultima aruncare... zambet_larg
Am vrut si eu sa fac o aruncare din aceea ce elan si evident ca n-a iesit decat o chestie caraghioasa... zambet_larg :wink:
In rest nu prea cred ca am mai sarit... poate doar ca ma tragea bila dupa ea... zambet_larg
Dar imi asum rolul de bufon... fac orice pentru grupul vesel.
zambet_larg zambet_larg zambet_larg
 
A fost super....m-am simtit grozav... mai putin cand mi-a alunecat bila si era sa lovesc pe cineva...ouch :shock: . La cat mai multe intalniri...si la bowling...si la role...si la disco (hint, hint) si.... sper sa vina mai multa lume data viitoare.

Si Bia....saritura aia a fost bestiala zambet_larg
 
Imi rau ca nu am ajuns.... incruntat
Dar sper ca veti mai face sesiuni de bowling zambet_larg zambet_larg zambet_larg

Apropo cum se fac iesirile in club magique de salsa? Aveti un program regulat gen in fiecare joi sau din cand in cand?

Iar vis a vis de role eu sunt in momentul in care imi caut de cumparat. Daca stiti cumva vreo oferta pe undeva m-ati ajuta tare mult.

Pupici
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus