Petrecerea de Crăciun Let’s Dance 13 decembrie 2025

/ / Adulți

A fost “bombă”!

Am râs! Am dansat! Am socializat! Terapie pentru suflet!

Mulțumim celor care au făcut-o posibilă:

– Elevilor noștri

Dragilor, vă mulțumim pentru că sunteți alături de noi. Unii dintre voi chiar de ani de zile. Ne înclinăm în fața voastră pentru că faceți aceste momente posibile.

– Echipei de instructori: Sorin, Alexandra și Adrian

Ei sunt mereu acolo cu zâmbetul pe buze și cu o soluție salvatoare atunci când nu ies pașii.

– Restaurantului Yesterday, din sectorul 6. Este al treilea an în care petrecem la ei.

Fotografului nostru Iustin

Să ne revedem cu bine în 2026!


Ultimele comentarii de pe blog

  1. Este prima dată când îl aud, este foarte frumos dar după umila mea părere și foarte asemănător cu Grace Kelly…

Categoriile blogului

Leave a Reply