Veteranii Let's Dance, intermediarii 2 de marti si joi (Gr4) | Comunitatea Let's Dance

Veteranii Let's Dance, intermediarii 2 de marti si joi (Gr4)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

adiman007

Scriu repejor, ca o Gazelă
Fost cursant Let's Dance
Fost instructor Let's Dance
Pentru ca mai aveam putin si suparam prietenii care mi-au sugerat sa incep topicul.... ei bine... iata-l!

Grupa 4, intermediarii 2 de marti si joi nu se lasa mai prejos! :p

Pentru ca ne-am adunat la aceasta grupa de la diferite grupe de intermediari, nici noi nu ne cunoastem foarte bine intre noi, si avem si noi, deasemenea, intrebari zambet_larg
Sunt curios... cati gasim de la grupa noastra care nu s-au prezentat pana acum si doar au citit forumul... :cyclopsani:

Pot sa incep tot eu cu prima intrebare? zambet_larg
Cine imi povesteste ce figuri ati facut ieri la Salsa!?
Vreau sa stiu TOT! zambet_larg :smt081 :happy6:
 
Buna initiativa, zambet

Se pare ca functioneaza telepatia, intre noi, moderatorii si admin. :bounce: Cu vreo 2 zile in urma vorbeam cu Sorin despre necesitatea unui topic pentru "veterani"

Acum sa va vad, fetelor, Lori, Andreea, etc. :geek: : cum o sa ii convingeti voi si pe baieti sa intre pe forum.
 
:bounce: :bounce: in sfarsit :bounce: :bounce:

:hello2: multam Adi, ne tot gandeam de ceva timp cat de etic e sa ne "bagam in seama" tinand cont ca ambii moderatori sunt "veterani" ...dar ma bucur...

.. asta pentru ca o parte dintre noi nu ne cunoastem (prea) bine... (Maestrul nu a facut, inca, jocul acela haios in care trebuia sa ne prezentam fiecare...asta pana incepeam sa cunoastem macar numele vecinului din "cerc"

..ups..poate s-au facut prezentarile dar joi...nu am reusit sa ajungem (motive obiective)...

..oricum..e un inceput si asta, nu? :hello2:
 
Desi nu fac parte din grupa aceasta, cu unii dintre voi am fost coleg anul trecut in primavara,cu altii mai tin legatura, asa ca ma bag si eu in seama :p .

Buna exprimare cu "veteranii" :beercheers:
 
Nu-i nimic, cand o sa devii 'veteran' :p o sa poti posta in continuare zambet_larg

... Cat despre intrebarea mea.. nu se incumeta nimeni sa-mi raspunda..?
Vreti sa stiti numai voi! Nu vreti sa-mi spuneti zambet_larg
 
Si eu care credeam ca suntem singurii sau printre putinii care nu ne cunoastem majoritatea colegilor de grupa ... :geek:

Maestrul nu a facut, inca, jocul acela haios in care trebuia sa ne prezentam fiecare...asta pana incepeam sa cunoastem macar numele vecinului din "cerc"

..ups..poate s-au facut prezentarile dar joi...nu am reusit sa ajungem (motive obiective)...

Nu s-au facut inca prezentarile, dar la cat de multi suntem acum,
probabil va trebui sa ne luam notite :flower:

Cine imi povesteste ce figuri ati facut ieri la Salsa!?
Pasul de grup de data trecuta, plus Maestrul s-a straduit sa ne invete niste figuri noi pentru toata lumea :beercheers:
Mai usor de facut decat de explicat, dar posibil sa le stii deja...

Acum sa va vad, fetelor, Lori, Andreea, etc. : cum o sa ii convingeti voi si pe baieti sa intre pe forum.
Chiar asa! Oare cum...? Ai vreo idee ca eu nu mai am...? :geek:
 
:roll: o fi de bine...? :scratch: o fi de rau..??


zambet_larg zambet_larg zambet_larg
 
A dinozaurilor din mezozoic, a fosilelor din cretacic, mai aveti? zambet_larg
 
Si eu sunt in grupa elefantilor :smt039 ...
mai mult pentru faptul ca sunt inscrisa la newsletter
de ani de zile, as putea spune...

Noroc cu seful elefantilor ca am intrat in club :laughing5:
 
alinaa a spus:
Noroc cu seful elefantilor ca am intrat in club :laughing5:


suuuper Alinaa :bounce: ...seful elefantilor... zambet_larg
 
Lori, prefa-te ca n-ai vazut nimic.... de data asta
chiar ca o iau pe coaja :laughing5:
 
letsdance a spus:
Puteti sa ma strigati Dumbo !

:bounce: Tu ai zis-o, pe urma sa nu primesc reclamatii....
Dumbo, trebuie sa-ti dam niste lectii intensive de dansuri
populare ! :laughing5: :laughing5: :laughing5:
 
:geek:

Negociem, o sa se intruneasca o comisie care sa rezolve aceasta
problema (problema fiind tu)....

Timp gasesti tu si soldurile tale latino vor fi multumite ca
se mai odihnesc... :laughing5:
 
:smt041 :smt041

parca aud...si vad...

Doamnelor, domnisoarelor si domnilor... acum urmeaza cu o coregrafie lucrata pana la secunda 49 (nu a mai rezistat psihic antrenorul pana la capatul melodiei), un dans popular ce imbina atat miscari stanga-dreapta din ambele solduri (sexi ..de altfel.. :wink: ) latino cat si o numaratoare mai speciala .. o inovatie in dansul popular traditional (cine l-a mai auzit numarand la populare stie...) ...Maestro ... "seful"... Marele S ... Soooorin Radan....

..multumiri Alinei (antrenorul) pentru rabdare si curaj...

aplauze..aplauze..aplauze...

p.s. nu va speriati... S ramane la aceleasi dansuri... :wink:
 
:laughing5:

Super-tare !!!!

S. (Dumbo), ti se pregateste ceva !!!
 
Imi place Dumbo. Dar mi se potriveste mai bine mie. De ce imi furati poreclele ? :geek:
 
Imi place Dumbo. Dar mi se potriveste mai bine mie. De ce imi furati poreclele ?

OK, Di, ti-l lasam tie pe Dumbo... zambet
plus ca ma gandeam la un alt elefant celebru mult mai potrivit pentru Sorin ... Hathi, colonelul din Cartile Junglei ... :bounce: (Sorin nu se supara... :compress: )
iar noi, restul elefantilor, suntem un fel de Hathi Jr ... cel care nu reusea sa tina pasul deloc.... :geek:

ps gata, nu mai dezvolt subiectul ca presimt ca ne asteapta un "mars" fortat marti...facuochiul :blackeye:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus