Valsul Mirilor cu Theo și Marian

Sorin Rădan

Scriu rapid rapid, ca un Iepuraș
Antrenor Let's Dance
doi-miri-care-danseaza-valsul.jpg

Dansul Mirilor este un moment special al nunții, moment de care îți veți aduce aminte peste ani și ani!

Așa a fost și pentru
Theodora și Marian
care și-au unit destinele week-end-ul trecut pe un vals modern și foarte armonios: Celine Dion - I Believe in You.

Am lucrat împreună 5 lecții pentru a învăța pașii de dans și coregrafia și ei au fost doi elevi foarte conștiincioși.

Discutând după nuntă, Theodora ne-a spus că au fost foarte, foarte emoționați în timpul dansului, însă atunci când ne-a arătat filmulețul, ne-am bucurat să observăm că emoțiile nu au afectat calitatea momentului.

parere-despre-dansul-mirilor-letsdance.JPG

"Asa este, cred ca este cel mai emotionant moment al acestui eveniment important, cel putin asa a fost pt noi...un moment in care parca nu mai era nimeni in jurul nostru, doar noi...este unic!

Iti multumim, Sorin, pentru profesionalism, pentru faptul ca ne-ai invatat micile secrete pt ca emotiile sa nu afecteze acest moment(desi dunt extrem de mari), pentru ca am venit cu drag la fiecare lectie si dupa ce s-au terminat ne-am fi dorit sa mai fie cateva
.

Esti un profesor extraordinar, dar si un prieten, un om pe care l-am simtit foarte aproape de noi.
Iti multumim pt tot!
Multumim scoala de dans-
Let's Dance!
"

Casă de Piatră, Teodora și Marian

Ne bucurăm că v-am cunoscut și că v-am învățat primul dans!

Ultima editare:
Sus