Scandalos ! Adevarata fata a lui Sorin | Comunitatea Let's Dance

Scandalos ! Adevarata fata a lui Sorin

zambet_larg
Si eu care ma asteptam sa il vad pe Sorin ingropat in prajituri zambet

Am gasit si eu pe net niste poze de la Beodance unde Sorin impreuna cu partenera lui au terminat pe locul 2. BRAVOOOO!!

Am voie sa dau link-ul? Poate e private?
 
pai filmu asta o sa ajunga si la OTV, deci ...
 
Aditaaaaaaaaa,

Mi-ai copt-o rau de tot de data asta ...

La Albota, te cazez cu pastavii ...

Oricum funnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, toata lista mea de messenger a ras cand am pus
link-ul la status ...

zambet

Si FOR THE RECORD : Filmuletul este un pamflet si trebuie tratat ca atare !
zambet
 
eh, ce mai conteaza 1 scandal sexual intr-o mare de acuzatii ... mai am depuse intr-un safe muuuuuulte filmulete cu Sorin ... prietenii mei le vor da publicitatii in caz ca mi se intimpla ceva ...

ahhh ... deci sunteti in gashca ... ok, o sa pun fortele de elita sa caute niste adevaruri si despre ionut ...
 
Am ris cu lacrimi!
Imi pare rau ca nu te cunosc Adi,esti un simpatic si jumatate sau chiar doi!
Eu sunt la grupa 5 ,pe care din pacate, o voi parasi curind,dar nu inainte de a-l cunoaste pe Sorin( il va inlocui pe Dragos ,la urmatoarea lectie) si datorita tie ,voi deschide fooooaaarte bine ochii , :cyclopsani: !
E adevarat ca "maninca" incepatorii cu fulgi cu tot????? :cheese:
 
draga mea colega, sunt flatat ... intr-adevar, sunt extrem de simpatic, si recunosc, fara falsa modestie, ca sunt cel mai dorit baiat din letsdance (dupa Sorin evident)

si nu te inseli deloc, fac cit doi pentru ca am vreo 105 kile de ... simpaticenie

cat despre Sorin, iti spun doar sa nu cazi in plasa (in care au cazut muuuuulteeee ....) ochilor si bicepsilor si tricepsilor lui ... baietii cu burta sunt mult mai sinceri zambet_larg

astept sa ne vedem si sa ne dansam (poate chiar in excursie, de ce nu ...)
 
adispan a spus:
draga mea colega, sunt flatat ... intr-adevar, sunt extrem de simpatic, si recunosc, fara falsa modestie, ca sunt cel mai dorit baiat din letsdance (dupa Sorin evident)

si nu te inseli deloc, fac cit doi pentru ca am vreo 105 kile de ... simpaticenie

cat despre Sorin, iti spun doar sa nu cazi in plasa (in care au cazut muuuuulteeee ....) ochilor si bicepsilor si tricepsilor lui ... baietii cu burta sunt mult mai sinceri zambet_larg

astept sa ne vedem si sa ne dansam (poate chiar in excursie, de ce nu ...)

dragul meu coleg,multumesc pentru invitatie!
cu "mici" exceptii,cred ca vom dveni perechea ideala,se vor inverzi toti de invidie, si ne vor numi"ginger and fred" !
am sa incer sa ajung la o ora de practice ...si atunci te vei lamuri in legatura cu"exceptiile" .... :cheese:
cit despre sorin...ca sa mai zic...dupa filmuletele alea m-am lamurit..e deja rivnit,luat,asaltat..nu mai am nici o sansa
astept dezvaluiri incendiare si despre dragos...asta pentru ca tot a adus sorin instructori,"cocosati,umflati si cu doua picioare stingi"
daca n-am fi noi,"vedetele",unde ar ajunge scoala asta??????
 
sper ca toata lumea care citeste aici are simtul umorului!
adi, te rog sa ma salvezi,daca vrea cineva sa ma decapiteze!
 
Hmm... desigur unii cred ca se asteptau (conform titlului si a limbii noastre romanesti - pt. ca nu s-au folosit diacritice) sa vada 'adevarata fata - as in 'girl' a lui Sorin'.
Damn! Adi, daca detii informatii in acest sens, te rog sa faci cunoscuta si prezenta feminina! Asta pentru a-l scapa pe Supremul de asaltul tineretului de sex feminin, asa cum si tu spuneai... sunt muuuuulllltteeee zambet_larg

(Presimt ca o sa ma bata in curand Supremul).

Oricum, asteptam cu intres urmatoarele episoade ale dosarelor S.
 
draga mea ghiasas, sa nu ai frica! adevarul merita sa fie scos la iveala, chiar daca ne temem ca ne vom pierde capetele

si putem fi chiar mai buni decit ginger si fred ... in curind voi scoate un film din arhiva mea personala (aveam cam 16 ani pe atunci ...) ca sa iti dai seama de nebanuitele mele abilitati de dansator

Eliza, draga mea ... esti pe cale sa faci din Sorin "zaoanul" din viata ta ... eu atat iti spun: fii foarte atenta! urmareste cu atentie filmuletele si vei vedea adevarata "fatza" a lui Sorin (nu am diacritice zambet_larg ) ... afacerea "dosarelor S" se inchide, cine are ochi de vazut, vede ! ... plus ca, fiind un gentleman desavarsit, nu pot dezvalui identitatea personajelor feminine din viata lui S ... decat in cazul in care integritatea mea si a lui ghiasas va fi pusa sub semnul pericolului ...
 
Hopa!

A intrat Supremul. (Damn! Iar m-a prins).

Pai lasa ca te descurci tu... nici nu cred ca trebuie sa platesti pe cineva. Imi arati niste pasi de tango, imi incarligi bine picioarele, le faci fundita, si ma scot singura din joc, plonjand elegant direct in nas. zambet Si esti razbunat.

Adi, eu inteleg ca Supremul ti-a dat un private unde te-a sfatuit elegant sa nu continui cu dezvaluirile. Deci... cat ne costa? Vrem sa stim tot. Name your price! zambet_larg
Inca mai e pana la 'zaoan". Ce crezi ca e asa usor?! E Supremul, accept, dar nici chiar 'zaoan' - nu mai face afirmatii de genul asta, ca presimt ca o sa imi aranjeze careva bretonul intr-un stil elegant. Ce vor zice fanele? Tu cu cine tii, huh?

(This is fun, by the way!)
 
Bun inceput, nu?

Mai am daca vrei... (PreaMaritul) Sultan

Si dupa cum am mai spus: I could go on like this all day long... (cred ca am cam mult timp liber).
 
Sus