Cum credeti ca ar trebui sa se desfasoare un curs de dans? | Page 2 | Comunitatea Let's Dance

Cum credeti ca ar trebui sa se desfasoare un curs de dans?

adevarul e ca, fundamentat sau nu, si mie mi-a mai crescut curajul sa intru pe ringul de dans de cand fac cursurile... si oricum ma simt mai bine chiar daca probabil ca imbunatatirile nu sunt tocmai majore zambet_larg
mi-a placut replica lui Sorin. il promovez la statutul de mare clasic in viata zambet_larg si imi cer scuze ca in seara asta nu voi putea ajunge la curs incruntat
 
Ca sa nu fie numai laude (in rest sunt multumit de toate cele) :

Sper sa nu fie luat in nume de rau de ajutorul tau, frumoasa Roxana, dar noul model de incalzire nu ne prea "incalzeste", sper sa mai lucreze un pic la el, e adevarat, nu ies toate bine din prima.Daca se pot lucra mai multe grupe de muschi ar fi perfect, (si este mai mult apropiat de aerobica decat de dans, dar asta e mai mult pretentie deja facuochiul ).
 
Foarte discutabila opinia ta de mai sus ...

Mie imi place modul ei de "a incalzi" grupa !
Pe mine "ma incalzeste" ...

Cred ca ar trebui sa deschidem 2 cluburi:

"Clubul celor incalziti" si "Clubul celor neincalziti " !
:geek: :geek: :geek:

P.S.: Eu vreau la cei "incalziti" ...
 
Scuze dar eu n-am inteles ce e
cu incalzirea asta...sau neincalzirea.. :drunken:
Eu ratez aproape intotdeauna incalzirea zambet
 
Eh, am vazut ceva schimbari in mai bine sambata facuochiul .
Eu sunt de parere ca tot timpul e loc de mai bine si un pic de critica constructiva nu dauneaza nimanui.
 
Serios ?
Ce imbunatatiri ai observat ?


P.S. : Putina critica nu strica, dar eu imi sustin membrii
echipei pana la capat ! Normal, nu ?
Roxana este un membru nou, promintator, dar inca nerodat
al echipei Let's Dance!
De aceea, are tot suportul meu !
 
Pot sa zic despre sedinta de vineri seara ca s-a descurcat foarte bine Roxana, mai ales ca nu a avut partener care sa o ajute la predat. :beercheers:
 
Sus