Cum a fost in Salsa 3 ? Impresiile tale! | Page 2 | Comunitatea Let's Dance

Cum a fost in Salsa 3 ? Impresiile tale!

Katy

Scriu repejor, ca o Gazelă
Fost cursant Let's Dance
@Alinus
Nu stiu cat de bine ma descurc, dar, sa stii ca ma straduiesc, pentru ca imi place. Oricum, multumesc pentru incurajare. :geek:

ploaie_de_mai

Scriu tâgâdâm, ca un Căluț
Fost cursant Let's Dance
salsa

Ce ma mai chinuiti cu impresiile voastre :crybaby: ...Eu si viroza mea :geek: nu am putut ajunge aseara in Salsa 3! Sper sa nu se ataseze prea mult de mine si vinerea viitoare sa fiu prezenta :blob5:
Ma bucur ca v-ati simtit bine alaturi de "intermediari" si bineinteles de profu`!

adiman007

Fost cursant Let's Dance
Fost instructor Let's Dance
Pot sa spun impresiile mele despre incepatorii de aseara? zambet_larg
Foarte curajosi! zambet Mai curajosi decat erau altii cand erau ca ei :p
A fost o placere!

P.S. Am uitat sa-i propun lui Sorin o rueda zambet Dupa ce a plecat el s-au incropit vreo 2-3 acolo, la una au participat chiar Dragos si Costin. Adevarul e ca mai devreme nici nu aveam loc... Nu-i nimic, pe data viitoare facuochiul

alex_marian

Fost cursant Let's Dance
salsa3

Vineri seara in Salsa3 a fost super, cu toate ca imediat ce am intrat, am ramas putin blocati de cat de bine dansau cei de-ai casei

Dar ne-au ajutat colegii nostri de Intermediari, carora le multumim foarte mult, ne-au facut sa ne simtim mai putin impiedicati . Sunt sigur ca o sa ne mai vedem in Salsa 3 si in excursia la Moeciu, sper sa vina cat mai multi dintre ei.

Multumiri speciale lui Sorin pentru ca a venit in Salsa 3, sa ne sustina si sa ne mai arate cateva miscari.

Marian

Petruta

Scriu rapid rapid, ca un Iepuraș
Fost cursant Let's Dance
arinca a spus:
Si mie imi pare rau ca am ratat iesirea de vineri...am auzit ca toata lumea s-a simtit bine...data viitoare promit ca recuperez!
Data viitoare nu mai chiuleste nimeni! Nu se accepta absente... :p ei bine, poate in conditii extreme... zambet_larg Suntem atat de laudati.. uau.. data viitoare o sa incerc sa nu ma mai inghesui intr-un colt in care sa dansez.. dar prind curaj mai greu :oops: si abia astept vinerea viitoare :bounce:

alinaa

Fost cursant Let's Dance
Adevarul e ca incepatorii de astazi au mai mai mult noroc
decat incepatorii de ieri.... :flower:
Pe noi Sorin nu ne-a insotit in Salsa
prima oara; am facut fata
socului cum am putut mai bine fara ajutorul lui....

O asteptam cu interes si pe Roxana! zambet

Costin2006

Fost cursant Let's Dance
chiar daca seara nu a inceput tocmai bine, concert mandinga.... bleah....
a fost o seara reusita, zic eu

tin sa remarc si eu curajul incepatorilor, cate o bila alba pt fiecare
poate vor urma si ceilalti nehotarati de la alte grupe exemplul lor

Ps: steliana tu primesti 2 (bile albe adica zambet_larg). Esti de acord cu mine Adi? zambet_larg

adiman007

Fost cursant Let's Dance
Fost instructor Let's Dance
Normal ca sunt de acord! In tot ce ai spus zambet_larg

Concertul de aseara a fost... putin spus dezamagitor :p...
Iar Steliana creste vazand cu ochii :thumbup:

Katy

Fost cursant Let's Dance
Adi, Costin, merci frumos. Ma straduiesc si eu. :geek:

Dar daca nu ai fi fost tu, Adi, si mai nou Costin, ar fi fost mai greu. Multumesc pt rabdare. Nu le prind eu chiar din prima (desi, in general, invat repede) si nu sunt mereu pe faza, dar, incet, incet .... :smt045

cd

Fost cursant Let's Dance
Cred ca azi mi s-a parut cea mai reusita iesire in Salsa... bineinteles din perspectiva personala... subiectivismul la putere zambet_larg
Si ca totul sa fie complet... am ajuns si la convingerea ca dansul se prinde de mine ca apa de gasca :geek: ... totusi speranta moare ultima, intre timp doar se diminueaza zambet

Concluzia: o impresie f. buna + una dezamagitoare => bine per total :happy8:

Petruta

Fost cursant Let's Dance
Revenind pe forum.. iesirea de vineri pentru mine a fost cea mai super -suuuper ever.. in sfarsit as zice eu pentru mine zambet_larg ... revenirea perfecta pe care o asteptam...cu 2 vineri in urma as fi dansat si eu mai cu incredere dar m-a parasit steliana :geek: am recuperat acum...si m-am simtit excelent de nu m-am strambat cand m-a luat ionut pe ring sa dansam pe merengue.. lui adi oricum nu ii mai fac mofturi ca mi-am invatat lectia 8)

Sper sa fie si mai multe iesiri de genul asta... Catalin nu te mai subestima.. mi-a placut cand ai incercat sa imi arati figura aia din filmuletz dar deh, eu prind mai greu :geek:

Un singur comentariu: eu care ma bucuram ca Sorin nu ne supraveghea intens ca la primele 2 iesiri.. mi-am gasit alt supraveghetor in persoana lui Ionut.. dragul meu coleg de dans cred ca te-ai invatat minte: eu ma opresc din dans daca cineva sta cu ochii pe mine :smt082

Si felicitarile mele lui Radu care vineri s-a descurcat suuper bine la salsa :beercheers:

Sus