Ne străduim să avem un site complet

Așa că informația pe care o cauți trebuie să fie deja pe el.

Citește textul paginilor atent și nu te grăbi când navighezi :)
Lucrurile bune se fac cu răbdare.

Dacă până la urmă nu o găsești, Click AICI să ne lași un mesaj cu nelămurirea ta.

Angajăm asistent manager

Colega (colegul) pe care o (îl) căutăm:

  • are cunostințe de operare PC, Word, Excel
  • cunoaște limba engleză la un nivel cel puțin mediu
  • este o fire energică și comunicativă
  • are capacitatea de a organiza și prioritiza foarte bine sarcinile lui, dar și ale managerului.
  • are înclinații certe pentru activitatea comercială și leadership
  • are studii superioare terminate sau este student
  • este o persoană atentă la detalii, cu înclinație spre frumos
  • are disponibilitatea de a lucra program prelungit atunci când este cazul

Responsabilitățile lui sunt:

  • răspunde la telefonul firmei, la emailuri, face adrese, stabilește întâlniri
  • interacționează cu clienții
  • întocmește rapoarte solicitate de manager,
  • comunică cu partenerii și cu angajații firmei,
  • face activități de vânzări,
  • supraveghează training-ul noilor veniți în organizație

"În viziunea noastră asistentul este o persoană care ajută și completează managerul general în munca sa și postul pe care îl oferim este pentru o persoană activă care vrea să învețe și care are disponibilitate și putere de muncă."

Constituie Un Avantaj:

  • dacă cunoști domeniul în care activăm: lumea dansului, adică dacă ești dansator/dansatoare
  • studii superioare economice sau tehnice
  • dacă ai experiență în muncă

Ce oferim?

  • Un mediu de lucru plăcut
  • Program flexibil
  • Oportunitati de învățare și dezvoltare personală
  • Venituri motivante

Cum aplici pentru job?

Ne trimiți prin email la sorin@letsdance.ro

  • CV-ul tău în format EuroPass în limba română
  • Scrisoarea ta de intenție
  • Două poze: una într-o ținută business și una în format portret, gen carte de identitate (head shot).

Subiectul email-ului trebuie să fie "Aplicație pentru postul de asistent manager"

TOP