Valsul Mirilor pe Direcția 5 - Te Iubesc | Comunitatea Let's Dance

Valsul Mirilor pe Direcția 5 - Te Iubesc

Sorin Rădan

Scriu rapid rapid, ca un Iepuraș
Antrenor Let's Dance
Later Edit: Am primit și dansul! Este... Just lovely!

doi-miri-dansand-valsul-de-nunta.jpg


Pe Irina și Bogdan i-am cunoscut în noiembrie anul trecut când s-au înscris împreună la cursurile noastre de grup pentru adulți.

Știind că au nunta anul acesta, ei au decis să înceapă pregătirea capitolului dans mult mai din timp.

Și foarte bine au făcut, pentru că atunci când ne-am apucat de lecțiile private, abilitățile motrice obținute în cadrul lecțiilor de grup au făcut ca lucrurile să meargă foarte rapid.

În condițiile acesta am reușit să pregătim un dans mult mai complex decât dacă am fi început de la zero.

Nunta este chiar mâine, 6 mai, iar repetiția de miercuri ne-a arătat o coregrafie frumoasă, dinamică și foarte bine dansată de ei.

Casă de Piatră,
2764.png
2764.png
2764.png
Irina și Bogdan
2764.png
2764.png
2764.png


A fost o plăcere să vă cunoaștem și să lucrăm cu voi!

Apropo: vor dansa pe Direcția 5 - Te Iubesc! O poți asculta și tu aici => https://goo.gl/OkSscO <=
 
Ultima editare:
S-a lăsat și cu un review :p pareri-despre-dansul-mirilor-letsdance.PNG

Cursurile de dans ne-au ajutat super mult, defapt pe mine m-au invatat sa dansez
1f642.png
zambet . Am fost super multumiti de cum ne-a iesit dansul la nunta, unii chiar nu credeau ca putem dansa asa. Multumim pentru increderea acordata si pentru efortul depus in a ne invata ce inseamna vals, si cum sa il dansam, Sorin!
 
Sus